Další akce a aktivity

Příspěvky

Dětský maškarní karneval 2017

13. 2. 2017

Dne 12. 2. 2017 jsme jako každoročně pořádali dětský maškarní karneval. Letos se sešel opravdu hojný počet dětí s rodiči, takže o zábavu nebyla nouze. Odpolednem se střídaly dětské písničky, soutěže a samozřejmě odměny v podobě dobrůtek. Nakonec každý v bohaté tombole vyhrál nějakou hračku a děti odcházely z naší malé hospůdky unavené, ale spokojené.

Vodnické odpoledne 2016

28. 8. 2016

Hned druhý den, 14.8.2016 jsme pro děti pořádali dětské odpoledne. To letošní se neslo ve stylu vodníků. Nechyběl rybník, vrba ale hlavně spousta vodníků. Všichni děti přišly v krásných kostýmech a pomohly našemu vodníkovi Mrlináčkovi  vytvořit opravdový rybník plný různorodých ryb. Děti si zahrály spoustu her a odměnou jim potom byly sladké žížaly, šneci a brouci.... přece to správný vodník jí :-). Z odpoledne si nakonec odnesly i malou hračku, protože lístky z naší dětské tomboly vyhrávají všechny.

Tradiční rocková zábava

28. 8. 2016

Dne 13. 8. 2016 se na vesteckém letním parketě konala naše hasičská zábava. K poslechu a tanci zahrála předkapela Dargis, hned po ní následovala kapela Telegraf. Teplý letní večer a dobrá muzika přilákala více než 300 lidí. A protože nechybělo ani dobré pití a jídlo,návštěvníci se zde zdrželi až do ranních hodin.

Předání nového vozidla 8. 10. 2015

11. 10. 2015

Dne 8. 10. 2015 nám bylo ve večerních hodinách předáno od zástupců HZS Stč kraje ÚO Nymburk velitelské vozidlo Mitsubishi pajero. Při předání vozidla byli přítomni zástupci HZS ČR, Stč. ÚO Nymburk, HZS SŽDC Nymburk, starosta obce a členové zásahové jednotky SDH Vestec.

Indiánské odpoledne 9. 8. 2015

10. 8. 2015

V neděli  11. srpna se uskutečnilo již páté zábavné odpoledne, tentokrát v indiánském stylu. Pro děti bylo připraveno spousta her a mnoho sladkých odměn. K indiánům patří i koně, na kterých se děti mohli povozit.  Na závěr proběhla bohatá tombola. Celé odpoledne si všichni skvěle užili.

Výcvik a brigáda Vestec 21. - 23. 2. 2015

5. 8. 2015

Ve dnech 21 - 23. února proběhla brigáda a zároveň výcvik. Náplní brigády bylo vykácení cca 70 vzrostlých bříz za místním letním parketem. Procvičili jsme si práci s motorovou pilou a stahování stromů pomocí lan a kladkostroje.

Výroční valná hromada 2015

2. 2. 2015

Dne 31. 1. 2015 se v místním pohostinství konala výroční valná hromada. Účast byla hojná, navštívilo nás i mnoho hostů. Schůze se vydařila a všichni si ji užili.

Výlet do zábavního centra Mirákulum

9. 7. 2014

Pro naše Vestecké děti a rodiče jsme uspořádali výlet do zábavního centra Mirákulum v Milovicích. Účastníci byli odvezeni naším autobusem a mohli celý den strávit v tomto centru. O výlet byl veliký zájem a všem se tam moc líbilo. Jistě to nebude poslední taková to akce.

Dětský maškarní karneval 2014

15. 3. 2014

Dne 16. 2. 2014 jsme jako každoročně pořádali dětský maškarní karneval. Letos se sešel opravdu hojný počet dětí s rodiči, takže o zábavu nebyla nouze. Mezi maskami se objevili princezny, rytíři, víly, čarodějnice, baletky, vojáci a další zajímavé masky. Nejvíce oblíbenou disciplínou bylo vytváření mumií z toaletních papírů. Rodiče museli své děti omotat a tak z nich vytvořit mumii. Odpolednem se střídaly dětské písničky, soutěže a samozřejmě odměny v podobě dobrůtek. Nakonec každý v bohaté tombole vyhrál nějakou hračku a děti odcházely z naší malé hospůdky unavené, ale spokojené..

Brigáda – prořezávaní lesa

15. 3. 2014

V sobotu 15. února proběhla brigáda na prořezávání lesíka ve skále. Prořezávali jsme duby a borovice. V průběhu brigády jsme se občerstvili na ohni opékanými vuřty a čajem. Při této brigádě nám asistovalo i dvanáct malých hasičů. Nás dospělých na této brigádě bylo patnáct.