Jdi na obsah Jdi na menu
 


Členská základna

 

Výbor sboru:

  • starosta Lubomír Barták
  • velitel Jaroslav Jeník
  • jednatel Pavel Plachý
  • strojní technik Bohuslav Plachý ml.
  • pokladník Veronika Plachá
  • výstrojní ref. Bohuslav Plachý st.
  • ref. pro práci s mládeží Karolína Jeníková
  • preventista Luboš Barták 
  • předseda revizní komise Roman Musil
  • člen revizní komise Ivo Hamral
  • člen revizní komise Jiří Jeník st.

Zásahová jednotka :

 

Funkce Jméno příjmení   ŘIDIČ  DT MP VMP
Velitel sboru Jeník Jaroslav st.   ANO ANO ANO -----
Velitel družstva Barták Lubomír   ----- ANO ----- ANO
Velitel družstva Hamral Ivo   ----- ANO ----- -----
Velitel družstva Horčička Václav   ANO ANO ANO -----
Velitel družstva Jeník Jiří ml.   ANO ANO ANO ANO
Velitel družstva Plachý Pavel   ----- ANO ANO -----
Velitel družstva Zdeněk Němec   ANO ANO ----- -----
Strojník Bobek Jaromír   ANO ----- ----- -----
Strojník Janata Jaroslav   ANO ----- ----- -----
Strojník Jeník Jaroslav ml.   ANO ANO ANO -----
Strojník Jeřábek Josef   ANO ----- ANO ANO
Strojník Mocek Dušan   ANO ANO ANO -----
Strojník Plachý Bohuslav   ANO ANO ANO ANO
Strojník Plachý Tomáš   ANO ANO ANO -----
Hasič Antoš Jaroslav   ---- ANO ---- ----
Hasič Antoš Michal   ----- ANO ----- -----
Hasič Barták Tomáš   ----- ----- ----- -----
Hasič Bartál Luboš   ----- ANO ----- -----
Hasič Bobek Pavel   ANO ----- ----- -----
Hasič Cepek Jiří   ANO ANO ANO -----
Hasič Hnát Aleš   ----- ----- ----- -----
Hasič Jeník Jiři st.   ----- ----- ----- -----
Hasič Jeníková Karolína   ----- ANO ----- ANO
Hasič Musil Roman   ----- ANO ANO ANO

 

ŘIDIČ - Držitel řidičského oprávnění skupiny "C"

DT - nositel dýchací techniky

MP - motorové pily

VMP - Vůdce malého plavidla

Členové:

Antoš Ondřej, Antoš Jaroslav, Antoš Michal, Barták Lubomír, Barták Luboš, Bartáková Hana, Barták Tomáš, Beneš Milan, Bobek Jaromír, Bobek Martin, Bobek Pavel, Borecká Miroslava, Cepek Jiří, Černý Jaroslav, Černý Vilém, Hamral Ivo ml., Hamral Ivo st., Hamral Josef, Hamral Luboš, Hnát Aleš, Horčička Václav ml., Horčička Václav st., Janata Jaroslav ml., Janata Jaroslav st., Jeník Jaroslav, Jeník Jaroslav st., Jeník Jaroslav ml., Jeník Jiří st., Jeník Jiří ml., Jeník Miroslav, Jeníková Ivana, Jeníková Karolína, Jeřábek Josef, Jirout Jan, Košvanec Jan, Krohová Markéta, Lancová Vendula, Líbal Josef, Wagentknechtová Petra, Malík Josef, Masák Stanislav, Mocek Bohumil ml., Mocek Dušan, Mrzena Vladimír, Musil Roman, Němec Jaroslav, Němec Lubomír, Němec Zdeněk, Plachá Eva, Plachá Věra, Plachý Bohuslav st., Plachý Bohuslav ml., Plachý Josef, Plachý Pavel, Plachý Tomáš, Přenosil Jaroslav, Přenosil Jiří, Přenosil Petr, Prokeš Josef, Ryšavý Miroslav, Sladkovský Michal, Sladkovský Václav, Slouka Jiří, Šimůnek Martin, Šimůnek Michal, Šubrt Milan, Tuláček Jaroslav, Valenta Martin, Veselá Barbora, Veselý Lukáš, Vošický Jakub, Žižka Karel, Žižka Přemysl, Antoš Jaroslav, Bobek Jaromír, Cepek Tomáš, Černá Nikola, Hnát Aleš, Jakub Hnát, Horčičková Jaroslava, Jeřábek Josef, Krumpholcová Veronika, Krumpholc Lukáš, Lancová Lenka, Mackovčinová Kateřina, Marešová Lenka, Musil Daniel, Plachá Kristýna, Soukupová Veronika, Vokál Pavel, Zradičková Kristýna, Cepek Lukáš, Musilová Kateřina, Sladkovská Kateřina, Sladkovská Anna, Macoun Martin, Macounová Kateřina, Bobková Pavlína, Vágner Marek, Vágnerová Ema, Plachá Ema, Mocková Tereza, Němcová Adéla,