Vestecký pohár za námi

29. 6. 2009

ObrazekPočasí nám opravdu přálo, ačkoli meteorologové předpovídali vytrvalý déšť, jediná voda, která v sobotu padala z nebe, byla ta ze stříkaček soutěžících.

První výstřel zazněl někdy kolem půl deváté a zahájil soutěž žen. Družstev žen se na hřišti vystřídalo osm. Na prvním místě v PS žen skončila Písková Lhota, na druhém Žitovlice-Pojedy a v těsném závěsu na třetím místě Chudíř.

Muži přišli na řadu přibližně o hodinku později. Soutěžilo celkem dvacet družstev, o Vestecký pohár bojoval Vestec, Hronětice a Písková Lhota. Bohužel, nebo možná bohudík :-), se ani jednomu z těchto družstev nepodařilo letos zvítězit, proto se o Vestecký pohár bude bojovat za rok znovu. Vítěznému družstvu Kostomlátek tímto patří velký dík, Vestecký pohár v příštím roce bude opět o trochu napínavější :-)).

ObrazekPo prvním kole mužů přišlo příjemné odlehčení, na hřišti vystoupily mažoretky z Nymburka.

Odpoledne patřilo těm nejmenším. Jsme moc rádi, že letos všechno proběhlo bez problémů, bez slziček a nikomu se nic nestalo. Soutěž mladých hasičů zahájila přípravka z Pískové Lhoty a Vestce. Následovaly útoky mladších a starších mladých hasičů. Mezi staršími první místo vybojovali hasiči z Libice skvělými výkony s časy 18,86 a  19,11. Zejména první z útoků všechny přihlížející ohromil, na hřišti se ozval velký potlesk. Mezi mladšími zvítězila Písková Lhota A.

Našim se tentokrát moc nedařilo. O to víc to mrzelo, když souObrazektěž probíhá na domácí půdě. Muži - 6. místo, přípravka - 2. místo, mladší - 13. místo, starší - 4. místo. Ale není všem dnům konec, příště se povede líp.

Organizačně jsme snad i letošní ročník zvládli bez problémů, snad jen příště nakoupíme víc párků a rohlíků na oblíbený párek v rohlíku, který zmizel tryskovou rychlostí už v dopoledních hodinách :-)).

Děkujeme všem za účast, doufáme, že jste si od nás odvezli jen hezké vzpomínky. Budeme se na Vás těšit na konci srpna na Nočních útocích opět ve Vestci.

P.S.: Fotogalerii najdete pod článkem. Podrobné výsledkové tabulky brzy přidáme.

Náhledy fotografií ze složky Vestecký pohár 2009